Detay Html

 

 

BU ÜRÜNÜ MAĞAZAMIZDA GÖREBİLİRSİNİZ.

 

GÖRÜNTÜLÜ ARAMA TALEBİ İÇİN

TIKLAYINIZ

Neutrogena COMFORT BALM  Yoğun Bakım Kremi 200 mL
Neutrogena COMFORT BALM  Yoğun Bakım Kremi 200 mL

Neutrogena COMFORT BALM Yoğun Bakım Kremi 200 mL (ST00590)

0,00
Marka : NEUTROGENA
Fiyat : €3,47(KDV Dahil)
Barkod : 3574660533538
genel
Ana Kuzusu

Neutrogena Yoğun Bakım Kremi 200 Ml

 Neutrogena Yoğun Bakım Kremi 200 ml

Neutrogena Yoğun Bakım Kremi, Norveç formüllü bir nemlendirme kremidir ve cildin yoğun bir şekilde nemlendirilmesine ve korunmasına yardımcı olur.

Çeşitli iç ve dış etkilerle kuruyan cilt özellikle soğuk ve sıcak duş alınmasıyla, rüzgar ve güneşin etkisiyle, hormonal sebeplerle kurur ve ölü hücrelerin cildi kaplamasıyla pütürlü, donuk, sağlıksız bir görünüm alır.

Neutrogena Yoğun Bakım Kremi, cildinizi normal nemlendiricilere oranla daha fazla nemlendirmeye yardımcı olur ve nem icnlde hapsederek, kuruluk ve kuruluğun etkilerini gidermeye yardım eder.

Özellikle vücudun diğer bölgelerine kıyasla daha az yağ bezinin olduğu kollar ve bacaklar kurur ve kuruluğun etkisiyle kaşınmaya ve pul pul dökülmeye başlar. Gerginlik ve kaşıntılar zamanla ciddi cilt rahatsızlıklarına dönüşebilirler.

Kullanım Şekli:

24 Saat süren etkisiyle gece veya gündüz tüm vücudunuza masaj yaparak uygulayın, etkisi gün boyu sürsün. Özellikle banyodan sonra uygulayınız.

Etiketler
Anne ve Bebek Gereçleri, Krem ve Bakım Ürünleri, Neutrogena, Neutrogena COMFORT, Neutrogena COMFORT BALM, Neutrogena COMFORT BALM Yoğun, Neutrogena COMFORT BALM Yoğun Bakım, Neutrogena COMFORT BALM Yoğun Bakım Kremi, Neutrogena COMFORT BALM Yoğun Bakım Kremi 200, Neutrogena COMFORT BALM Yoğun Bakım Kremi 200 mL, Neutrogena COMFORT BALM Yoğun Bakım Kremi mL, Neutrogena COMFORT BALM Yoğun Bakım 200, Neutrogena COMFORT BALM Yoğun Bakım 200 mL, Neutrogena COMFORT BALM Yoğun Bakım mL, Neutrogena COMFORT BALM Yoğun Kremi, Neutrogena COMFORT BALM Yoğun Kremi 200, Neutrogena COMFORT BALM Yoğun Kremi 200 mL, Neutrogena COMFORT BALM Yoğun Kremi mL, Neutrogena COMFORT BALM Yoğun 200, Neutrogena COMFORT BALM Yoğun 200 mL, Neutrogena COMFORT BALM Yoğun mL, Neutrogena COMFORT BALM Bakım, Neutrogena COMFORT BALM Bakım Kremi, Neutrogena COMFORT BALM Bakım Kremi 200, Neutrogena COMFORT BALM Bakım Kremi 200 mL, Neutrogena COMFORT BALM Bakım Kremi mL, Neutrogena COMFORT BALM Bakım 200, Neutrogena COMFORT BALM Bakım 200 mL, Neutrogena COMFORT BALM Bakım mL, Neutrogena COMFORT BALM Kremi, Neutrogena COMFORT BALM Kremi 200, Neutrogena COMFORT BALM Kremi 200 mL, Neutrogena COMFORT BALM Kremi mL, Neutrogena COMFORT BALM 200, Neutrogena COMFORT BALM 200 mL, Neutrogena COMFORT BALM mL, Neutrogena COMFORT Yoğun, Neutrogena COMFORT Yoğun Bakım, Neutrogena COMFORT Yoğun Bakım Kremi, Neutrogena COMFORT Yoğun Bakım Kremi 200, Neutrogena COMFORT Yoğun Bakım Kremi 200 mL, Neutrogena COMFORT Yoğun Bakım Kremi mL, Neutrogena COMFORT Yoğun Bakım 200, Neutrogena COMFORT Yoğun Bakım 200 mL, Neutrogena COMFORT Yoğun Bakım mL, Neutrogena COMFORT Yoğun Kremi, Neutrogena COMFORT Yoğun Kremi 200, Neutrogena COMFORT Yoğun Kremi 200 mL, Neutrogena COMFORT Yoğun Kremi mL, Neutrogena COMFORT Yoğun 200, Neutrogena COMFORT Yoğun 200 mL, Neutrogena COMFORT Yoğun mL,
Instagram Blok
#anakuzusuGüncel fırsatlarımızdan yararlanmak için bizi Instagram’da takip edin.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı